d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1100101102103104548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Oct 1 2011 03:52am
Quote (Lewy @ Oct 1 2011 11:50am)
2 miejsce w tym tyg. zabraklo 14 pkts do pierwszego


powodzenia w tym :D
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 1 2011 04:00am
Quote (Lewy @ Oct 1 2011 09:50am)
2 miejsce w tym tyg. zabraklo 14 pkts do pierwszego


i tak jest dobrze - damy rade ;p Ciekawe jak bedzie w calym miesiacu wygladala nasza sytuacja
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold: 1,906.85
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 1 2011 08:39am
ma ktos moze ochote na climba za 1h ?
Member
Posts: 10,766
Joined: May 22 2008
Gold: 9,193.65
Oct 1 2011 08:50am
Quote (Erg_zolw @ 1 Oct 2011 15:39)
ma ktos moze ochote na climba za 1h ?


ja?
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 1 2011 09:49am
Quote (iskra27 @ Oct 1 2011 02:50pm)
ja?


ok - to daj znac na pm jak juz bedziesz gotow
Member
Posts: 10,766
Joined: May 22 2008
Gold: 9,193.65
Oct 1 2011 12:51pm
Ja Cicia jestesmy gotowi na climba ofc fast. dajcie szybko znac kto cisnie z lvlem :)
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 1 2011 01:34pm
Quote (iskra27 @ Oct 1 2011 06:51pm)
Ja Cicia jestesmy gotowi na climba ofc fast. dajcie szybko znac kto cisnie z lvlem :)


mało nas mało nas do pieczenia chleba - dzisiaj kiepsko cos z frekwencja u nas ;p

Jak cos napisz esa do lewego moze wpadnie
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Oct 1 2011 02:07pm
ja być ale nie wiem czy pogram , muszę kilka dokumentów jeszcze popisać
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Oct 1 2011 05:30pm
:bouncy: nie pograliśmy :) ja pracuje w niedzielę 12 h wiec bedę ok 20 juz zalatwiam u amigo wolne na poniedzialek bo mam isc na 6 rano :) trzymajcie kciuki aniołeczki :) oby się udało Anetce :)
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1100101102103104548Next
Closed New Topic