Quote (Mefju @ 18 Aug 2010 17:07)
mogles szybciej mowic

jakbym mial valuta to bym Ci wysylal, chyba wracam do lsa

wracaj, ja tez zaczynam castowac na arenie poki co, z czasem moze bedzie czas na cata, bo dalej ciezko usiasc na dluzej jak godzina i grac w cata na spokojnie.