Quote (BigBicho @ Thu, 3 Sep 2009, 18:07)
A nic ciekawego, caly czas cos mam...a to szkoła a to jakiś wyjazd i zawsze cos i deczko z czasem nie wyrabiam a Ty ?
no mi sie szkola zaczela, wiec chujnia z leksza, a dopiero co z Danii wrocilem

ale daje rade ^^