d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Hedonism Guild Chat > Welcome :)
Prev123411Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Dec 28 2008 07:42am
Quote (Onesteptodie @ Sun, 28 Dec 2008, 14:38)
Cze Chłopaki. Gz chata >.<


konkurencja biggrin.gif
ale thx za gratki
Member
Posts: 8,543
Joined: Mar 19 2006
Gold: 168.70
Dec 28 2008 07:44am

Quote (Onesteptodie @ Sun, 28 Dec 2008, 14:42)
Moge i to bez obaw o warna. To nie pl sekcja gdzie wpadnie zaraz Kentas.


tu przyjdzie Paparick, nic nie zrozumie, zobaczy ze dlugi post i pewnie cos madrego i pojdzie.

Ew jeszcze strzeli jakies +1


hahaha xd
Quote (Xelion @ Sun, 28 Dec 2008, 14:32)
Trzeba zaczac ofensywe na ls.

myslalem ze z dala od tego bedziesz sie trzymal tongue.gif
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Dec 28 2008 07:44am
Quote (Viking SM @ Sun, 28 Dec 2008, 15:42)
konkurencja biggrin.gif
ale thx za gratki


Ktos u was wogole gra w Lsa ?
Banned
Posts: 25,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 167.00
Warn: 40%
Dec 28 2008 07:44am
Quote (ozizu @ Sun, 28 Dec 2008, 14:44)
myslalem ze z dala od tego bedziesz sie trzymal tongue.gif


Ten post zostal napisany, aby licznik postow zmienil swoja wartosc ;p

6 Members: Sabine, ozizu, Onesteptodie, Xelion, Swartor, dan_07
Nie rozumie polskiego.


Quote (Swartor @ Sun, 28 Dec 2008, 14:46)
ja gram


a ja zaczne, tak dla zabawy.

This post was edited by Xelion on Dec 28 2008 07:47am
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Dec 28 2008 07:46am
Quote (Onesteptodie @ Sun, 28 Dec 2008, 14:44)
Ktos u was wogole gra w Lsa ?


ja gram
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Dec 28 2008 07:48am
Quote (Onesteptodie @ Sun, 28 Dec 2008, 14:44)
Ktos u was wogole gra w Lsa ?


ja

Quote (Xelion @ Sun, 28 Dec 2008, 14:44)
a ja zaczne, tak dla zabawy.


ale fg ci sie zawsze przyda,nie? wink.gif

This post was edited by Viking SM on Dec 28 2008 07:49am
Member
Posts: 8,543
Joined: Mar 19 2006
Gold: 168.70
Dec 28 2008 07:48am
Quote (Onesteptodie @ Sun, 28 Dec 2008, 14:44)
Ktos u was wogole gra w Lsa ?


przymierzalem sie, ale to jakis czas temu
jakos nie ciekawi mnie klikanie wciaz jednego punktu przez pare godzin
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Dec 28 2008 07:48am
Quote (Swartor @ Sun, 28 Dec 2008, 15:46)
ja gram


To wejdz i zaklep chociaz jednego potworka xD zeby bylo napisane ze grales przed chwila xD

Wtedy czlowiek o zielonych literkach bedzie mogl mowic - "no kurwa jak to, my nie slashujemy? look swartor"

Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Dec 28 2008 07:51am
Quote (Onesteptodie @ Sun, 28 Dec 2008, 14:48)
To wejdz i zaklep chociaz jednego potworka xD zeby bylo napisane ze grales przed chwila xD

Wtedy czlowiek o zielonych literkach bedzie mogl mowic - "no kurwa jak to, my nie slashujemy? look swartor"


o przepraszam,ja gram caly czas sad.gif
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Dec 28 2008 07:53am
wezmiecie moje multi za phree do gildii? :<
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev123411Next
Add Reply New Topic