Quote (Onesteptodie @ Sun, 28 Dec 2008, 14:42)
Moge i to bez obaw o warna. To nie pl sekcja gdzie wpadnie zaraz Kentas.
tu przyjdzie Paparick, nic nie zrozumie, zobaczy ze dlugi post i pewnie cos madrego i pojdzie.
Ew jeszcze strzeli jakies +1
hahaha xd
Quote (Xelion @ Sun, 28 Dec 2008, 14:32)
Trzeba zaczac ofensywe na ls.
myslalem ze z dala od tego bedziesz sie trzymal