Hello everyone. Who will trade from the Blizzless realm?
We will trade for runes or as we agree, for now we just write "+"
(we will upgrade the topic at the same time)
--------------------------------------------------------
Всем привет. Кто будет трейдить с реалма blizzless?
Торговать будем за руны или кто как договорится пока просто пишем "+" (апаем тему заодно).