Quote (giuvaieru @ Mon, Aug 10 2009, 06:39pm)
faci ce faci .. si te dai in stamba
asta denota cat de bine crescut esti
am evitat topicurile in care postai/postezi .. sau topicurile pe care le ai facute
dar se pare ca tu nu poti sa te abtii
sper sa mai iei 10% warn .. ca prea rage kid esti ..
si vorbeste frumos
imi pare bine ca ai invatat sa vorbesti frumos , desi o faci dor de fatada pt ca i-ai dat pm lui rizwan sa primesc warn pt asta

mai bine adu-ti aminte cum ai fost dat afara din guildul tau pentru ca ai fost marlan in ultimul hal fara sa fii provocat , pesemne ca te-ai milogit rauuuu de tot de te-au primit inapoi

cine e pupincurist acum , haaaaa ?
This post was edited by brainpower777 on Aug 10 2009 10:43am