xixina draga, ca sa zic asa, eu nu prea mai intru da lasi mesaj si acc si gasesc eu ceva, am si soarca de ench asa ca vdm noi...btw...xixina imi aduce aminte de forumul lui andrei gheorghe, mai era cineva acolo cu nume gen asta si mie mi se pare ok, nu tb sa-ti schimbi numele, evoca ceva nebunesc si ciudat, si un pic hippie, asa cam ca drogurile, deci era ok
