d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Arx_x Frate Bv Pt Tt + Ta
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jul 15 2009 01:09am
salut nene , ma gandesc sa revin , in fine sper sa iti amintesti de mine , nu vreau sa zic sa ma deblochezi ( ofc nu ai puterea oricum ) vreau doar sa te rog sa grabesti procesul de unlock pt ca ce mediator am la repay stau 2 ani sa imi raspunda la o intrebare..
Member
Posts: 107,410
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
Jul 15 2009 02:44am
pt melteanul de brainshit



Quote (brainpower777 @ Tue, 14 Jul 2009, 23:29)
inainte sa folosesti cuvinte care crezi ca te fac sa arati a intelectual , verifica naibiii dictionarul ... PAMPALAULE :LOL:
tu esti ca ala ... rade ciob de oala sparta ;)
now --> and take your fail with you



cum ti`am scris si pm

invata sa faci diferenta intre caterinca si serios ! lake flaushat



intra inapoi in pestera !



intrebare


tu si cu xixina sunteti gay? -_-


ma rog .. acum daca e sa o luam dupa nickname .. ne dam seama care e fata ..

sau sunteti versatili ?


oricum .. tot gay sunteti !

This post was edited by giuvaieru on Jul 15 2009 02:44am
Member
Posts: 40,205
Joined: Apr 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 100%
Jul 15 2009 05:51am
of of ...

This post was edited by brainpower777 on Jul 15 2009 05:57am
Member
Posts: 18,790
Joined: Jul 14 2009
Gold: 287.00
Jul 15 2009 08:33am
Quote (giuvaieru @ Wed, 15 Jul 2009, 09:44)
pt melteanul de brainshit






cum ti`am scris si pm

invata sa faci diferenta intre caterinca si serios  ! lake flaushat



intra inapoi in pestera !



intrebare


tu si cu xixina sunteti gay?  -_-


ma rog .. acum daca e sa o luam dupa nickname .. ne dam seama care e fata ..

sau sunteti versatili ?


oricum .. tot gay sunteti !


mane vad ca ii cam iei locul... ce treaba avea poticul asta cu tine si brain asta?.. fati forum d einjurat si lasal pe dani sa isi ia unlock linistit..
Banned
Posts: 352
Joined: Jun 1 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Jul 15 2009 11:43am
Nu fii prost frate...fa-ti un cont nou. Sunt mii si mii de conturi locked/tagged, paul no sa te remarce decat daca furi inca o data, trust me lol.

Nici macar nu esti un scammer cunoscut...nu te stie nimeni man lol...uita contul asta fa-ti altul.

Poti sa incerci sa-ti unlock contul dar vei avea 0.00fg chiar daca ai repay scamul sau daca ai avut mai mult la inceput.

Messajul va fii: ''Njaguar has taken forum gold'', Daca ai 5fg coborii la 0.00fg, daca ai 70 000fg coborii la 0.00fg.

Chiar in felul acesta procesul poate sa dureze 1 an. Nu intra in jocul lor...cit timp depinzi de parametrii sitului ei te pot controla.

This post was edited by Morphadron on Jul 15 2009 11:48am
Member
Posts: 18,790
Joined: Jul 14 2009
Gold: 287.00
Jul 15 2009 11:49am
Quote (Morphadron @ Wed, 15 Jul 2009, 18:43)
Nu fii prost frate...fa-ti un cont nou. Sunt mii si mii de conturi locked/tagged, paul no sa te remarce decat daca furi inca o data, trust me lol.

Nici macar nu esti un scammer cunoscut...nu te stie nimeni man lol...uita contul asta fa-ti altul.

Poti sa incerci sa-ti unlock contul dar vei avea 0.00fg chiar daca ai repay scamul sau daca ai avut mai mult la inceput.

Messajul va fii: ''Njaguar has taken forum gold'', Daca ai 5fg coborii la 0.00fg, daca ai 70 000fg coborii la 0.00fg.

Procesul poate sa dureze 1 an.


asa ai facut tu?
tot ala ;)
nush pare o idee buna :P

This post was edited by leXu on Jul 15 2009 11:50am
Banned
Posts: 352
Joined: Jun 1 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Jul 15 2009 11:49am
Quote (leXu @ Wed, Jul 15 2009, 01:49pm)
asa ai facut tu?


amendamentul 5
Go Back To Romanian Topic List
Closed New Topic New Poll