Felicitari razvan , chiar meritata promovarea .
spor in continuare.
Quote (giuvaieru @ Thu, 9 Jul 2009, 11:30)
si vedeti doar voi astia care va intereseaza si vreti sa faceti urari pt sarbatorirea a ceva care pe noi ( astia care nu suntem pupincuristi) nu vad cum ne ajuta
si apropo ... dc sa ma bucur? cand vad ca mods/ trusted romani .. fac diferente intre useri ? ..
de exemplu tu .. ar trebui 10 % pt flame si personal attacks.
vrei sa vorbim de warns? sa-ti spun cate topics ti-au fost inchise in cateva zile pt mass early bump?
sau cate in cate topicuri ai facut spam? asa doar de dragul +1?
Quote (kelz0 @ Thu, 9 Jul 2009, 11:59)
plm acu sa fim seriosi si oameni in toata firea mie unu nu miar trebui tag ca sa fiu cineva pe jsp sau mar ajuta cu ceva....in fine e un doar un trading groud nu sa stau 24/7 sa asist idioti sau cum sta terminata de sabina no lifer 24/7 pe S/a :D:D:D
sa inteleg ca faci referire la persoana ta? din cate vad inca esti membru pe forum..deci te incadrezi in categorie se pare.
credeam ca s-au calmat lucrurile aici dupa pleiada de avertismene (verbale sau % ).
Andrei , nu te tine nimeni pe forum , valabil pentro oricare dintre noi , asa ca daca nu aveti ceva constructiv de zic, cititi si varsati-va necaurile/supararile in pm's sau unde vreti , dar nu pe forum unde vede toata lumea.