d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Gratz Rizwan Pentru Trade Assistant > Bravo :d
1235Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,838
Joined: Apr 7 2008
Gold: 550.00
Jul 8 2009 02:56pm
Meriti , ROMANIA CONDUCE O parte din POWER TRADE COMUNITY :D
Member
Posts: 15,838
Joined: Apr 7 2008
Gold: 550.00
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Jul 9 2009 01:54am
vai iti dai seama ce sa intamplat zici k a inviat michael jackson ... dc dai atat spam?
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Jul 9 2009 01:57am
Quote (kelz0 @ Thu, Jul 9 2009, 09:54am)
vai iti dai seama ce sa intamplat zici k a inviat michael jackson ... dc dai atat spam?


nu tre sa fi un rahat cu ochi , poti sa te bucuri de "upgrade-ul" aproapelui si sa zici un "bravo" in loc de pus commenturi de-apuli .

Bravo Razvane , sa ne traiesti :)
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 9 2009 02:03am
Quote (kelz0 @ Thu, 9 Jul 2009, 10:54)
vai iti dai seama ce sa intamplat zici k a inviat michael jackson ... dc dai atat spam?


da

This post was edited by the_rest on Jul 9 2009 02:03am
Member
Posts: 15,027
Joined: Jul 14 2007
Gold: 10,635.29
Jul 9 2009 02:30am
hai mersi baietii :)

This post was edited by Rizwan on Jul 9 2009 02:30am
Member
Posts: 107,410
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
Jul 9 2009 02:30am
Quote (Taiko @ Thu, 9 Jul 2009, 09:57)
nu tre sa fi un rahat cu ochi , poti sa te bucuri de "upgrade-ul" aproapelui si sa zici un "bravo" in loc de pus commenturi de-apuli .

Bravo Razvane , sa ne traiesti :)


am auzit de un programel misto numit " YAHOO MESSENGER"


cica acolo poti sa vb toata ziua ... FREE



si vedeti doar voi astia care va intereseaza si vreti sa faceti urari pt sarbatorirea a ceva care pe noi ( astia care nu suntem pupincuristi) nu vad cum ne ajuta


si apropo ... dc sa ma bucur? cand vad ca mods/ trusted romani .. fac diferente intre useri ? ..

de exemplu tu .. ar trebui 10 % pt flame si personal attacks.


asha ca de acum inainte eu zic ca mai bine ii dai un buzz pe mess .. ii urezi ce ai de urat.. si gata




nu atata tam-tam pe un forum care e si asha plin de spam



Quote (Dc_ShoEs @ Wed, 8 Jul 2009, 22:56)
Meriti , ROMANIA CONDUCE O parte din POWER TRADE COMUNITY :D


face mf in locul meu acum ca e trade Assistant sau ce ?





BTW :

sa nu se inteleaga ca am ceva cu el .. nu il cunosc .. n`am avut nimic de impartit/discutat



This post was edited by giuvaieru on Jul 9 2009 02:34am
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 9 2009 02:36am
giuvaieru mi-a placut faza cu: 'astia care nu suntem pupincuristi'

Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Jul 9 2009 02:59am
plm acu sa fim seriosi si oameni in toata firea mie unu nu miar trebui tag ca sa fiu cineva pe jsp sau mar ajuta cu ceva....in fine e un doar un trading groud nu sa stau 24/7 sa asist idioti sau cum sta terminata de sabina no lifer 24/7 pe S/a :D:D:D

This post was edited by kelz0 on Jul 9 2009 03:00am
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jul 9 2009 03:46am
Felicitari razvan , chiar meritata promovarea .
spor in continuare.


Quote (giuvaieru @ Thu, 9 Jul 2009, 11:30)


si vedeti doar voi astia care va intereseaza si vreti sa faceti urari  pt sarbatorirea a ceva care pe noi ( astia care nu suntem pupincuristi) nu vad cum ne ajuta

si apropo ... dc sa ma bucur?  cand vad ca mods/ trusted romani .. fac diferente intre useri ? ..

de exemplu tu ..  ar trebui 10 % pt flame si personal attacks.



vrei sa vorbim de warns? sa-ti spun cate topics ti-au fost inchise in cateva zile pt mass early bump?
sau cate in cate topicuri ai facut spam? asa doar de dragul +1?


Quote (kelz0 @ Thu, 9 Jul 2009, 11:59)
plm acu sa fim seriosi si oameni in toata firea mie unu nu miar trebui tag ca sa fiu cineva pe jsp sau mar ajuta cu ceva....in fine e un  doar un trading groud nu sa stau 24/7 sa asist idioti sau cum sta terminata de sabina no lifer 24/7 pe S/a :D:D:D


sa inteleg ca faci referire la persoana ta? din cate vad inca esti membru pe forum..deci te incadrezi in categorie se pare.

credeam ca s-au calmat lucrurile aici dupa pleiada de avertismene (verbale sau % ).
Andrei , nu te tine nimeni pe forum , valabil pentro oricare dintre noi , asa ca daca nu aveti ceva constructiv de zic, cititi si varsati-va necaurile/supararile in pm's sau unde vreti , dar nu pe forum unde vede toata lumea.
Go Back To Romanian Topic List
1235Next
Closed New Topic New Poll