Quote (moralapapucului @ Fri, 3 Jul 2009, 09:01)
Intrebari stupide , raspunsuri aberante

Reguli : eu pun o intrebare (stupida ofc ) , voi dati un raspuns ( aberant ofc ) , dupa care puneti si voi o intrebare

Incep eu :
De ce ma doare maseaua?
te doare maseaua pentru ca nu te-ai spalat pe dinti si nu te-ai dus la denstist destul de des.
De ce nu i-a durut maseaua pe nimeni pana acuma pe forum ?