d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > About Evilspoon > Uitatit Aici Ce Avem
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,838
Joined: Apr 7 2008
Gold: 550.00
Jun 29 2009 03:59pm
Draga EvilSpooN

Esti un Hotz , lumea nu te mai place , furi fg de la altii si profiti de oameni , si chear sunt curios daca o sa ii dai aia 30k loan lui fagg3

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=32507478&f=200&st=0

This post was edited by Dc_ShoEs on Jun 29 2009 04:02pm
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
Jun 29 2009 04:30pm
un marlan
deci motan avea dreptate
Member
Posts: 15,838
Joined: Apr 7 2008
Gold: 550.00
Jun 29 2009 04:41pm
Quote (valykiller91 @ Tue, Jun 30 2009, 01:30am)
un marlan
deci motan avea dreptate


ofc !

si tu ai unu in guild

Fragments

This post was edited by Dc_ShoEs on Jun 29 2009 04:41pm
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Jun 29 2009 04:48pm
Quote (valykiller91 @ Tue, 30 Jun 2009, 01:30)
un marlan
deci motan avea dreptate


aham ...
ne-am cunoscut noi vreodata pe d2 ...
sau ce e cu postu ala ... ???
am avut noi o tangenta sau ceva :) ?
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Jun 29 2009 05:16pm
o porcarie .
va futeti voi , romani , unul pe celalalt . problema lui8 , sa si-o rezolve , nu vad de ce a fost nevoie de astfel de thread-uri
Member
Posts: 15,838
Joined: Apr 7 2008
Gold: 550.00
Jun 29 2009 06:18pm
Quote (Taiko @ Tue, Jun 30 2009, 02:16am)
o porcarie  .
va futeti voi , romani , unul pe celalalt .  problema lui8  , sa si-o rezolve , nu vad de ce a fost nevoie de astfel de thread-uri


poi a furat K fg si de aia zic , va avertizez... si ca l-au dat afara din guilda lui... uitate in topicu ala si vezi despre ce ii vorba.. :D
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Jun 29 2009 09:18pm
bv lui atat timp cat nu fura de la romani sa fure cat paote ! 1000 de K !

ba prost sa fii sa ii mai dai ceva lu ala back !

This post was edited by Forb1ddeN on Jun 29 2009 09:20pm
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Jun 29 2009 09:51pm
Quote (Forb1ddeN @ Tue, Jun 30 2009, 05:18am)
bv lui atat timp cat nu fura de la romani sa fure cat paote ! 1000 de K !

ba prost sa fii sa ii mai dai ceva lu ala back !


hai c-ai zis-o . moralitatea e la tine de speta 0 .

daca omu a zis ca-i da inapoi , poate c-o sa-i dea . n-o furat fg , l-a primit , si e treaba lui si a celui care i-a dat cand si cum o sa-i dea inapoi . vedeti-va de treaba si terminati cu prostiile .

si inchideti careva thread-ul asta va rog , ca nu iese nimic bun din el .
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 29 2009 09:53pm
hm..furtul tot furt ramine...e dezonorant, in plus e greu de crezut ca cineva isi va schimba obiceiurile...dar nici noi nu suntem curtea martiala....oricum dc fura K fg nu o sa fure si 30 fg nu ? :)...nu se umileste el sa faca asta :D
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Jun 30 2009 03:19am
:lol:
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll