Quote (Forb1ddeN @ Tue, Jun 30 2009, 05:18am)
bv lui atat timp cat nu fura de la romani sa fure cat paote ! 1000 de K !
ba prost sa fii sa ii mai dai ceva lu ala back !
hai c-ai zis-o . moralitatea e la tine de speta 0 .
daca omu a zis ca-i da inapoi , poate c-o sa-i dea . n-o furat fg , l-a primit , si e treaba lui si a celui care i-a dat cand si cum o sa-i dea inapoi . vedeti-va de treaba si terminati cu prostiile .
si inchideti careva thread-ul asta va rog , ca nu iese nimic bun din el .