vreau sa intru intro guilda buna...sa nu ceara prea mult la intrare:P...si...nush...decideti voi:)...eu ma voi uita la propuneri si voi alege...sunt pe d2jsp de 6 luni...nu am warn...scammed tag sau altele...ajut persoana care imi cere...(daca pot)...Multumesc anticipat
This post was edited by AlexSwat on Jun 29 2009 02:03pm