d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Nu Mai Zice Nimeni Nimik?.. > Haideti...fiti Activi!:p
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,090
Joined: Jan 22 2009
Gold: 8.83
Jun 28 2009 04:50pm
acuma e prima data cand dau de acest forum...si am postat si eu in unele topicuri dar vad k nimeni nu mia zice nimica...
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Jun 28 2009 05:13pm
e duminica noapte :) . lumea mai doarme :D
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jun 29 2009 07:17am
ce sa zicem :) , eu unu astept resetul ala odata ca deja ma streseaza
Member
Posts: 5,873
Joined: Mar 15 2008
Gold: 1,160.41
Jun 29 2009 08:57am
Quote (spyzimbru @ Mon, Jun 29 2009, 03:17pm)
ce sa zicem :) , eu unu astept resetul ala odata ca deja ma streseaza


e criza nu ii platesc pe aia de ajuns blizzardu k sa termine patchu si sa se dea reset :D
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 29 2009 09:18am
Quote (shobo187 @ Mon, 29 Jun 2009, 17:57)
e criza nu ii platesc pe aia de ajuns blizzardu k sa termine patchu si sa se dea reset :D


in zilele astea de criza, somerii n-au ce face si se joaca la calculator sau la ps2.

am vazut la cnn un reportaj despre un tip care a fost concediat, si nu avea ce face toata ziua, se juca la ps2 cu copilu lui.

(au zis si ca s-a dus la un sfatuitor de reorientare a carierei, care i-a zis sa se apuce de aparate de aer conditionat, si statu i-ar fi platit cursurile, dar el zicea ca ce bine a fost cat a lucrat la fabrica de lemne si ca nu va fi acelasi lucru).
Member
Posts: 17,090
Joined: Jan 22 2009
Gold: 8.83
Jun 29 2009 10:50am
Quote (spyzimbru @ Mon, Jun 29 2009, 01:17pm)
ce sa zicem :) , eu unu astept resetul ala odata ca deja ma streseaza


spy...cn nu asteapta resetu...:))...mai ales eu care am dat singuru meu hdin...acuma...:))...frec menta=))
Member
Posts: 15,838
Joined: Apr 7 2008
Gold: 550.00
Jun 29 2009 01:08pm
Quote (spyzimbru @ Mon, Jun 29 2009, 04:17pm)
ce sa zicem :) , eu unu astept resetul ala odata ca deja ma streseaza


si eu ;)
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll