d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Imi Poate Spune Cineva Cat Fg Face ? > Un Helm De Ama
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 28 2009 01:21am


Imi poate spune cineva cat fg face ? pe ladder sau non ladder, sa sunt cam la fel preturile, ba chiar e mai scump pe non ladder.

in caz ca aveti chef sa ma ajutati sa il vand mai bine, postati aici:
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=32455874&f=54&st=0#entry204870902

Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 28 2009 02:05am
nush, am bagat eu de inceput 20 fg sa fie acolo :D
Member
Posts: 16,780
Joined: Jul 28 2008
Gold: 0.00
Jun 28 2009 04:46am
Nu prea mult
Fcr nu e prea e folosit.Enigma merge mult mai bine pe alte builduri decat java/hybrid.
Incearca sa faci 2 sockets , asta ii va creste pretul considerabil.
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jun 28 2009 04:47am
nu stiu, dar ti-am dat un free bump
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
Jun 28 2009 04:48am
Quote (quicksand @ Sun, Jun 28 2009, 10:46am)
Nu prea mult
Fcr nu e prea e folosit.Enigma merge mult mai bine pe alte builduri decat java/hybrid.
Incearca sa faci 2 sockets , asta ii va creste pretul considerabil.


nu poate sa ii faca 2 sok
circlet e varza
si wrong forum
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Jun 28 2009 07:46am
Quote (the_rest @ Sun, 28 Jun 2009, 08:21)
http://img4.imageshack.us/img4/3526/amacirclet.jpg

Imi poate spune cineva cat fg face ? pe ladder sau non ladder, sa sunt cam la fel preturile, ba chiar e mai scump pe non ladder.

in caz ca aveti chef sa ma ajutati sa il vand mai bine, postati aici:
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=32455874&f=54&st=0#entry204870902


e la fel cum esti si tu ... deci ar face cam maxim 0.1 - 0.2 fg ..
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 28 2009 07:47am
Quote (Forb1ddeN @ Sun, 28 Jun 2009, 16:46)
e la fel cum esti si tu ...  deci  ar face cam maxim 0.1 - 0.2 fg ..


eu stiu ca esti un nimic care vrea numai cearta pe forum, si habar n-are de diablo2, nu trebuie sa imi demonstrezi non stop.
Go Back To Romanian Topic List
Closed New Topic New Poll