☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Romanian
> Imi Poate Spune Cineva Cat Fg Face ? > Un Helm De Ama
Closed
New Topic
New Poll
Views: 192
Replies: 6
Track Topic
the_rest
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#1
Jun 28 2009 01:21am
Imi poate spune cineva cat fg face ? pe ladder sau non ladder, sa sunt cam la fel preturile, ba chiar e mai scump pe non ladder.
in caz ca aveti chef sa ma ajutati sa il vand mai bine, postati aici:
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=32455874&f=54&st=0#entry204870902
onlythebrave
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold
:
330.00
#2
Jun 28 2009 02:05am
nush, am bagat eu de inceput 20 fg sa fie acolo
quicksand
Member
Posts: 16,780
Joined: Jul 28 2008
Gold
:
0.00
#3
Jun 28 2009 04:46am
Nu prea mult
Fcr nu e prea e folosit.Enigma merge mult mai bine pe alte builduri decat java/hybrid.
Incearca sa faci 2 sockets , asta ii va creste pretul considerabil.
spyzimbru
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold
:
119.50
Warn: 10%
#4
Jun 28 2009 04:47am
nu stiu, dar ti-am dat un free bump
valykiller91
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold
:
828.70
#5
Jun 28 2009 04:48am
Quote (quicksand @ Sun, Jun 28 2009, 10:46am)
Nu prea mult
Fcr nu e prea e folosit.Enigma merge mult mai bine pe alte builduri decat java/hybrid.
Incearca sa faci 2 sockets , asta ii va creste pretul considerabil.
nu poate sa ii faca 2 sok
circlet e varza
si wrong forum
xGEORGEx
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold
:
11,362.14
#6
Jun 28 2009 07:46am
Quote (the_rest @ Sun, 28 Jun 2009, 08:21)
http://img4.imageshack.us/img4/3526/amacirclet.jpg
Imi poate spune cineva cat fg face ? pe ladder sau non ladder, sa sunt cam la fel preturile, ba chiar e mai scump pe non ladder.
in caz ca aveti chef sa ma ajutati sa il vand mai bine, postati aici:
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=32455874&f=54&st=0#entry204870902
e la fel cum esti si tu ... deci ar face cam maxim 0.1 - 0.2 fg ..
the_rest
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#7
Jun 28 2009 07:47am
Quote (Forb1ddeN @ Sun, 28 Jun 2009, 16:46)
e la fel cum esti si tu ... deci ar face cam maxim 0.1 - 0.2 fg ..
eu stiu ca esti un nimic care vrea numai cearta pe forum, si habar n-are de diablo2, nu trebuie sa imi demonstrezi non stop.
Go Back To
Romanian
Topic List
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact