Quote (onlythebrave @ Sat, Jun 27 2009, 08:28am)
sa nu ma-njurati pt atitea topicuri da nu stiam cum sa bag youtube...sry...
cu ... EDIT
mie nu mi-a placut deloc cand eram mic . odata cu trecerea timpului , parca suna bine unele melodii
despre partea cu pedofilia .. io nu cred nimic :)) .
in rest , o fi fost el mai ciudat , dar asta e . Imi pare rau de el c-o murit cam tanar .. dar la cum si-o batut joc de el , ma mir ca nu l-au futut operatiile mai repede chiar .