Quote (napsterz0r @ Fri, 26 Jun 2009, 19:14)
e permed? frate am vro 3-4 ... + bt si alte chestii faine de vro 3 sezoane.. dar am uitat cum era acc xD
eu n-am avut ce face, si intr-o zi mi-am schimbat parola la toate 3 conturile ... si am uitat-o. si emailu care l-am trecut era @gmail.ro (cu .ro)
am dat mesaj la blizard si m-au ajutat sa imi recuperez
am un barb de vreo 4 ani, inca ma joc cu el ... tare naspa e facut, de pe vremea cand nu erau torchs si anni era scump tare.