Quote (EvilSpoon @ Wed, Jun 24 2009, 08:26pm)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=32333598&f=298nu ti-am dat welch tiam zis ca tii dau mai tarziu , imi trebuiau sa pariez atunci... si daia
fg-ul tau e la dc_shoes... si pe de alta parte stilu tau de joc ma enervat maxim
numai fa topicuri aiurea pe bune acu ...
good luck.
ai 400 fg la Dc_shoes
i-am trimis !