am ris cu lacrimi:
"Era odată un tânăr care vroia să devină cel mai mare scriitor. Când i s-a cerut să definească "cel mai mare", a spus: - Vreau să scriu chestii pe care să le citească toată lumea, chestii la care lumea să reacţioneze emoţional, lucruri care să-i facă să strige, să plângă, să urle, să se zbată şi să se frământe ore.. zile...! Acum lucrează pentru Microsoft şi scrie mesajele de eroare."
cred ca pe el l-a luat model si Bashiok ala care se screme sa anunte resetu' de vreo 3 luni incoa'