d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Vise Devenite Realitate > Totul E Posibil....
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 23 2009 12:45pm
am ris cu lacrimi:

"Era odată un tânăr care vroia să devină cel mai mare scriitor. Când i s-a cerut să definească "cel mai mare", a spus: - Vreau să scriu chestii pe care să le citească toată lumea, chestii la care lumea să reacţioneze emoţional, lucruri care să-i facă să strige, să plângă, să urle, să se zbată şi să se frământe ore.. zile...! Acum lucrează pentru Microsoft şi scrie mesajele de eroare."

cred ca pe el l-a luat model si Bashiok ala care se screme sa anunte resetu' de vreo 3 luni incoa'
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 23 2009 12:48pm
Dc mai aveti si voi vise dragi de impartasit nu va sfiiti :D
Inca un pic si fandaxia-i gata! :)
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Jun 23 2009 01:02pm

Mie imi place sa citesc almanahe in care lumea are succesuri si castiga bani multi si e mai destepti decat noi toti ca daia are ei bani multi, nu?

Prietenii stie de ce :)

Salutari ;)
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 23 2009 03:52pm
bv, uite cineva care a prins esenta topicului ;)
Member
Posts: 976
Joined: Sep 5 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jun 25 2009 03:50pm
grande
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 25 2009 04:09pm
nu-l baneaza nimeni pe idiotul asta? el grande dobitoco della citta?
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Jun 25 2009 04:11pm
Quote (onlythebrave @ Thu, 25 Jun 2009, 23:09)
nu-l baneaza nimeni pe idiotul asta? el grande dobitoco della citta?


gata iam dat msg lu balakai si ia tras un 10 warn :D
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 26 2009 01:35pm
Quote (Forb1ddeN @ Fri, 26 Jun 2009, 01:11)
gata iam dat msg lu balakai si ia tras un 10 warn :D


bine ai facut, orice imbecil ne strica forumu ? wtf man ...
Member
Posts: 15,838
Joined: Apr 7 2008
Gold: 550.00
Jun 26 2009 02:46pm
heheh inseamna ca eu l-am injurat de tot neamu sfintii si viitoarele neamuri =))


aia da ;)
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll