Quote (spyzimbru @ Tue, 16 Jun 2009, 10:04)
tare rau pisica

!
asa am zis si eu ... ma gandeam: ba ce matza prosta, are shorecu la ea si nu-l manca, nu i rusine sa se lase chiar asa cu el ... si e shorec dinala urat si nashpa ... dar pe urma mi-a parut rau pentru biata pisica, ca cred ca e o biata pisica singura care nu are si ea un prieten, si acuma totusi are.