Quote (onlythebrave @ Sun, 7 Jun 2009, 09:45)
nush dc ati fost atenti ce stadion national aveau sarmanii aia....aveau 3 rinduri de banci tot stadionul...eu nici acum nu inteleg...cum au putut taranii astia sa ne bata 3-0 la cluj?...rusinica...
aia nou intrati au fost un pic emotionati se vedea, construiau bine dar nu erau dezinvolti si vicleni ca marile vedete ale noastre, cele pline de bashini in cap de la cluburile unde joaca...cel putin aici e un domeniu in care dc esti shulfa batrina prinde bine....Oricum hai Romania!
trebuie sa facem niste voodoo pentru pitzurca, ca el e vinovat, selectioneru lu' peshte.