d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Hai Romania!
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Jun 6 2009 12:59pm
nu pot sa cred ca n-a facut nimeni topic :stonetoss:

e 1-0 , sunt la lucru :( asa ca ce naiba , spamez si io din dragoste :)


HAI ROMANIA ! HAI BAIETI !

This post was edited by Taiko on Jun 6 2009 01:00pm
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Jun 6 2009 01:11pm
Quote (Taiko @ Sat, Jun 6 2009, 06:59pm)
nu pot sa cred ca n-a facut nimeni topic    :stonetoss:

e 1-0  ,  sunt la lucru :(  asa ca ce naiba ,  spamez si io din dragoste :)


HAI ROMANIA ! HAI BAIETI !







pfff o tequila ?

This post was edited by kelz0 on Jun 6 2009 01:11pm
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 6 2009 01:20pm
e naspa daca nu mai avem sanse la calificare
a aratat la televizor ca niste matematicieni au calculat sansele romaniei la calificare ca fiind 0.63%
eu am fost la cora si mi-au dat o sticla de bere bergenbier pe degeaba la promotie ... apoi o fost cam putina.
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Jun 6 2009 02:11pm
aia ee :D
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jun 6 2009 02:24pm
am batut vad ca :D
pacat ca am pierdut cu austriecii.....
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Jun 6 2009 05:14pm
da

mare pacat . oricum , bravo baietilor ca au castigat , si bravo Razvan ca a reusit sa-i faca sa munceasca :)
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 7 2009 12:45am
nush dc ati fost atenti ce stadion national aveau sarmanii aia....aveau 3 rinduri de banci tot stadionul...eu nici acum nu inteleg...cum au putut taranii astia sa ne bata 3-0 la cluj?...rusinica...
aia nou intrati au fost un pic emotionati se vedea, construiau bine dar nu erau dezinvolti si vicleni ca marile vedete ale noastre, cele pline de bashini in cap de la cluburile unde joaca...cel putin aici e un domeniu in care dc esti shulfa batrina prinde bine....Oricum hai Romania!
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 7 2009 02:19am
Quote (onlythebrave @ Sun, 7 Jun 2009, 09:45)
nush dc ati fost atenti ce stadion national aveau sarmanii aia....aveau 3 rinduri de banci tot stadionul...eu nici acum nu inteleg...cum au putut taranii astia sa ne bata 3-0 la cluj?...rusinica...
aia nou intrati au fost un pic emotionati se vedea, construiau bine dar nu erau dezinvolti si vicleni ca marile vedete ale noastre, cele pline de bashini in cap de la cluburile unde joaca...cel putin aici e un domeniu in care dc esti shulfa batrina prinde bine....Oricum hai Romania!


trebuie sa facem niste voodoo pentru pitzurca, ca el e vinovat, selectioneru lu' peshte.
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Jun 7 2009 03:11am
1.Fostul selectioner era praf rau.

2.Selectionerul face decat tactica jocului .. restul depinde de jucatori.

3.Daca ei sunt praf nu este vinovat selectionerul.

4.In cazul lui Piturca ... el a fost vinovatu ..

5.Bv lui Razvan k a faqt o noua echipa
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jun 7 2009 03:44am
piturca a fost praf si cu tactica, ca nu jucau aia nimic, si cu selectiile ca nu convoca jucatorii in forma din campionat sau daca ii convoca nu ii baga in echipa SI CU MENTALITATEA!! pai daca el zicea ca se astepta sa luam bataie de la austrieci si sa avem meciuri grele cu lituanienii si insulele feroe, atunci ce dracu sa mai faca jucatorii. daca nu tintesti sus si te multumesti sa fi in mediocritate acolo vei ramane.
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll