d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Diablo 2 Europa Hc > ??
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,865
Joined: May 3 2007
Gold: 1,337.31
Jun 4 2009 03:17am
se merita dupa restart sa joc pe europa hc?
se distreaza lumea acolo?
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
Jun 4 2009 03:29am
dap
cred k e smeq
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Jun 4 2009 03:44am
da e ok :P
Member
Posts: 10,092
Joined: Jun 25 2008
Gold: 1.55
Jun 4 2009 09:48am
Quote (Cipy @ Thu, Jun 4 2009, 09:44am)
da e ok :P


vouchhhhhhhhhhhhh ))
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 4 2009 12:25pm
odata ce te-ai apucat de hc, softul ti se pare oarecum lipsit de sens...si adevarata provocare e intr-adevar un inceput de reset cind n-ai nimic si poti muri oricind...si mai ales, cind nimeni in jurul tau nu sufera...he he...orice gasesti iti pare aur..si echipa e echipa, fiecare da cu ce poate si se abtine sa nu moara lol, linga tine mai moare unul si te gindesti ca tu urmezi, e ca pe front, un fel de nebunie...life and death...dust and glory...
Member
Posts: 7,420
Joined: Apr 19 2009
Gold: 0.00
Jun 8 2009 09:27pm
si cealalta provocare cu tppk de la altii ? de aia ce mai zici ?=)))
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 9 2009 07:58am
eu am jucat hardcore ladder in 1.10, si a fost fain ... dar pe atunci erau mai multi jucatori de hc ... mai nou nu mai prea joaca lumea hc, ca tot coptilu sugar isi face gozu pvp si te omoara, plus ca nu prea sunt oameni cu care sa ai ce face trede sau ceva. Si m-am uitat odata iar, ce mai este pe hardcore, si mi s-a parut mult mai plicticos fata de ce multa lume joaca softcore.

Asta este, daca ai prea mult fg eu zic ca se merita hc ... daca nu, e cam greu, mai bine intri la softcore.

Daca se apuca cineva de non ladder softcore, eu ma ofer sa ajut fratii romani !
Member
Posts: 7,420
Joined: Apr 19 2009
Gold: 0.00
Jun 9 2009 09:24am
tx.. but vine resetu .. asa ca.. acum e distractia :D
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Jun 10 2009 03:01pm
Quote (moKS @ Thu, Jun 4 2009, 09:17am)
se merita dupa restart sa joc pe europa hc?
se distreaza lumea acolo?


eu iti zik sa te apuci de Hc doar in cazul in ai preteni kre joaca hc ... k iti zik eu k dak te apuci de hc .. iti iei tppk la greu .. + k dak te apuci shi nu ai preteni mai bine nu te apuca .. k dekt sa te duci in publik baals e nashpa ...
Member
Posts: 7,420
Joined: Apr 19 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2009 03:03pm
corect.. dar sa stii ca eu am inceput fara nici 1 tovaras.. si mi-am facut pe parcurs.. straini .. dar sa stii ca trustable :)

This post was edited by dracusor on Jun 10 2009 03:03pm
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll