eu am jucat hardcore ladder in 1.10, si a fost fain ... dar pe atunci erau mai multi jucatori de hc ... mai nou nu mai prea joaca lumea hc, ca tot coptilu sugar isi face gozu pvp si te omoara, plus ca nu prea sunt oameni cu care sa ai ce face trede sau ceva. Si m-am uitat odata iar, ce mai este pe hardcore, si mi s-a parut mult mai plicticos fata de ce multa lume joaca softcore.
Asta este, daca ai prea mult fg eu zic ca se merita hc ... daca nu, e cam greu, mai bine intri la softcore.
Daca se apuca cineva de non ladder softcore, eu ma ofer sa ajut fratii romani !