Quote (Taiko @ Tue, 2 Jun 2009, 04:13)
members ++ ?
pai de ce ? ca io n-am vazut sa faca nimic

Felicitari , desigur !!
si vad ca si Dan are . tot de-acum ? sau de mai demult ?
ei nah , unii lucreaza din umbra
felicitari Razvan.
Quote (kelz0 @ Tue, 2 Jun 2009, 15:41)
bravo sugeti lindicu mai mult lui sabine xDD
cred ca ai vrut sa zici altceva , irelevant oricum .
This post was edited by Arx_X on Jun 2 2009 07:17am