Quote (Taiko @ Mon, 25 May 2009, 11:52)
tu chiar mai vrei warn ?
uita-te cat spamezi . chiar ti se pare ciudat ca iei warn , cand cu siguranta postezi ampulea ?
huh?
invata sa citesti .. si pe urma sa faci posturi aiurea ok?
e o intrebare adresata celui care mi`a dat warn .. nu pt tine .. ca sa spamezi

a-2lea postal meu in topicul asta a fost dupa 2 zile ..
Quote (the_rest @ Mon, 25 May 2009, 12:38)
taiko de ce nu ia warn, cand uite ce urat vorbeste ?
pai poate e prieten cu vre`un mod ( gen cel care mi`a dat mie warn) .. si l`a avertizat doar ...
nu ca in cazul meu si al altora .. direct warn fara avertizare .. etc ...
This post was edited by giuvaieru on May 25 2009 05:55am