deci, intru intr-un joc "O Exil Read", si are ala exile vortex 1818 def 14 aura 45@ ... si vrea 18 hrs ! numa ca pe non ladder, unde eram, valoreaza peste 40 de hrs asa ceva. No bun, sa vad cate hrs am ... reintru cu ama, am 17hrs um si 2Lo ... si pe cand sa ii spun ce dau, cade rds-u ! ba ce naspa, as fi avut vortex exile 1818 def ...
nu mergea nici televizoru, si tot cu pauze a mers si dupa asta, cred ca lucrau ceva rds-u la cablarie.
adaug asta la lunga lista de intamplari neprevazute care te face sa te enrvervezi de-an pixu ca de ce dreq mai joci diablo2 si nu te apuci de crosetat mai bine.
edit: scrieti si voi daca ati patit ceva la fel, si ce.
This post was edited by the_rest on May 22 2009 06:47am