d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Si Eu O Intrebare
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
May 19 2009 01:54am
Nu am mai prins nici un reset
asta e primu care o sa vina
Dupa cat timp o sa pot sa imi cumpar si eu o enigma?
bineinteles la un pret mai acceptabil undeva pe la 100-150 fg
Si cam cat o sa fie la inceput?
Member
Posts: 107,410
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
May 19 2009 02:06am
pt pretul ala cam dupa 2-3 luni .. poate mai mult


la inceput o sa fie cam 1k+ 1 hr
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
May 19 2009 02:23am
Quote (giuvaieru @ Tue, May 19 2009, 08:06am)
pt pretul ala cam dupa 2-3 luni .. poate mai mult


la inceput o sa fie cam 1k+ 1 hr


pai nu se cumpara ma?
nu se dupeaza?
Member
Posts: 5,873
Joined: Mar 15 2008
Gold: 1,160.41
May 19 2009 02:24am
parca la vreo 3 saptamani dupa reset am cumparat o enigma la 600fg...oricum mai sunt "dupe wave" si preturile mai variaza atunci da nu mult si isi revin
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
May 19 2009 02:51am
poi km ai de ashteptat ... pana iti iei tu o enigma la fg-u ala .. dar pana atunci potzi satzi iei setu de tal kred :))

aq 3-4 ani la reset sa dat un shako q 3k fg ^^ deci inchipuietzi tu kt costa 1 enigma
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
May 19 2009 02:53am
Quote (bfrulz @ Tue, May 19 2009, 08:51am)
poi km ai de ashteptat ... pana iti iei tu o enigma la fg-u ala .. dar pana atunci potzi satzi iei setu de tal kred :))

aq 3-4 ani la reset sa dat un shako q 3k fg ^^ deci inchipuietzi tu kt costa 1 enigma


ba dao dreaq
3k un shako?
Member
Posts: 10,092
Joined: Jun 25 2008
Gold: 1.55
May 19 2009 03:06am
cred ca ma apuc iara de d2 cand se da reset :)))
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
May 19 2009 03:08am
Quote (NimeniAltu @ Tue, May 19 2009, 09:06am)
cred ca ma apuc iara de d2 cand se da reset :)))


asa
bv
hai k tot se face channel de brs
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
May 19 2009 03:11am
dupa reset variaza o runa : 1 k / 1,8 k FG
In 3 / 4 saptamani ... depide de drops / dups ajunge la 100 / 150 fg o runa !
Asta e al 3 reset pe care il prind si cam asa a fost !
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
May 19 2009 04:47am
Quote (spyzimbru @ Tue, May 19 2009, 09:11am)
dupa reset variaza o runa : 1 k / 1,8 k FG
In 3 / 4 saptamani ... depide de drops / dups ajunge la 100 / 150 fg o runa !
Asta e al 3 reset pe care il prind si cam asa a fost !


i agree

btw stiu pe cineva a platit 38k pe jah ;D @ hcl ofc

This post was edited by kelz0 on May 19 2009 04:47am
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll