eu cred ca tu ai probleme .. serios ...
Quote (puyu @ Thu, 21 May 2009, 04:46)
detest manelele, detest ascultatorii manelelor , apreciez cantaretii lor , deoarece profita de prostia romaneasca si fac bani pe poezii de clasa intai , dar ii si detest deoareceis bat joc de gramatica romana.
Quote (puyu @ Fri, 22 May 2009, 01:34)
ah ce bine ai zis-o , hehe , pe langa faptul ca suntimfecti mai siimfecteaza in jur xD
e INFECT si INFECTEAZA !
Quote (puyu @ Mon, 6 Apr 2009, 03:14)
Acum ceva timp eram pro. WoW, droguri, fete, masini , betii , chefuri etc.. aveam impresia ca eram cool. am intrat in lumea lor la fel ca multi alti
iar asta... a scirs ISTORIE ....
This post was edited by Xixina on May 25 2009 06:39pm