Quote (mmc01 @ Sun, 10 May 2009, 10:47)
Cu totii stim caci lucram la Blizzard sau avem prieteni acolo.
Oh, wait.
HA HA!!!11!!!1111
tu nu ai prieteni la blizzard ???????????????
fraaaaaaaaaaiiiiieeeeeeeeeerrrrrreeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!

oh wait, nici eu
