Am facut topicul asta sa alegeti un nume , sau sa propuneti voi unul pentru noul channel .

Voi ce ziceti?

''Hai sa facem pe ladderul viitor un channel de brs
poate facem si cu moderator si toate cele
cu reguli
ceva gen ranbot
ce zice-ti? ''
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=30786844&f=298Haideti si voi cu idei ca sa fie facut pana la reset , unii chiar au luat asta in serios si nu e timp de pierdut!