d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Toti Romani
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 16
Joined: Apr 28 2009
Gold: 0.00
Apr 28 2009 07:09pm
hey ce mai faceti eu debea am inceput sa joc din nou si ma gindesc sa joc pe europe realm on hardcore pentru reset. daca este cineva aici care joaca hc pe europe realm trimiteti mie un PM ca vreau sa cunosc si eu niste romani. multumesc :)
Member
Posts: 9,906
Joined: Nov 12 2005
Gold: 2,491.91
Apr 28 2009 10:18pm
Hardcore Europe Leader -
acc on bnet jhn
Banned
Posts: 244
Joined: Apr 18 2009
Gold: 350.00
Apr 29 2009 03:50am
Quote (cashcow101 @ Tue, Apr 28 2009, 06:09pm)
hey ce mai faceti eu debea am inceput sa joc din nou si ma gindesc sa joc pe europe realm on hardcore pentru reset. daca este cineva aici care joaca hc pe europe realm trimiteti mie un PM ca vreau sa cunosc si eu niste romani. multumesc :)


spor la treaba :)
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 29 2009 04:51am
sunt cam prea putini care joaca hardcore ...
mai bine joci softcore, e mai multa lume si faci mai mult trade ?
Banned
Posts: 4
Joined: Apr 29 2009
Gold: 0.00
Apr 29 2009 07:43pm
Quote (the_rest @ Wed, Apr 29 2009, 05:51am)
sunt cam prea putini care joaca hardcore ...
mai bine joci softcore, e mai multa lume si faci mai mult trade ?


nu, mai degraba joc HC este mult mai fun din cauza ca este somewhat challanging.

daca este alt cineva care joaca puneti acount name here casa pot sa va adaug

si daca stiti un channel unde sunt jucatori de EuHCL va rog sa spuneti :)
Member
Posts: 15,838
Joined: Apr 7 2008
Gold: 550.00
Apr 30 2009 03:18am
mai exact cand e resetul ?

sa stiu ca probabil sa joc si eu
Member
Posts: 107,410
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
Apr 30 2009 09:49am
Quote (Dc_ShoEs @ Thu, 30 Apr 2009, 11:18)
mai exact cand e resetul ?

sa stiu ca probabil sa joc si eu


pe la sfarsitul lui iunie sau iulie .. zic eu


asha a fost mereu .. deci ..


oricum .. cat de curand se va posta pe site`ul oficial exact day :) + h
Member
Posts: 15,838
Joined: Apr 7 2008
Gold: 550.00
Apr 30 2009 12:59pm
Quote (giuvaieru @ Thu, Apr 30 2009, 06:49pm)
pe la sfarsitul lui iunie sau iulie .. zic eu


asha a fost mereu .. deci ..


oricum .. cat de curand se va posta pe site`ul oficial exact day :) + h



merci :)
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
May 1 2009 03:26am
pe hc sunt cele mai tari trade-uri dar nu le cauti ca noobul in jocuri ci pe jsp...pt asta e jsp...
si joaca destui ca sa faci party de 8 dar e mai bine sa joci pe privat cu cine cunosti tu bine ca altfel iti iei tppk
Europe hardcore ladder, d2 acc: endless / nirvana / gladiator- , wisp me cind se da reset
Member
Posts: 2,257
Joined: Jul 12 2004
Gold: 123.00
Warn: 10%
May 19 2009 06:12pm
Quote (Dc_ShoEs @ Thu, Apr 30 2009, 07:59pm)
merci :)


:)
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll