Quote (the_rest @ Wed, Apr 29 2009, 05:51am)
sunt cam prea putini care joaca hardcore ...
mai bine joci softcore, e mai multa lume si faci mai mult trade ?
nu, mai degraba joc HC este mult mai fun din cauza ca este somewhat challanging.
daca este alt cineva care joaca puneti acount name here casa pot sa va adaug
si daca stiti un channel unde sunt jucatori de EuHCL va rog sa spuneti :)