http://img26.imageshack.us/img26/9118/winampg.jpgnu am pus imaginea ca e mare.
s-a oprit ca am dat disconnect la rds, ca luasem temp ban la battle net si sa reintru ca mulam
si, am dat copy. jocu, l-am uitat care era. era un joc public unde statea unu degeaba, si am mulat acolo.
asa ca am ramas si fara record, si fara iteme

edit: tocmai am regasit jocu, ce bine
mulam vreo 20 de pgems, ce pierdere fantastica ar fi fost !
This post was edited by the_rest on Apr 26 2009 08:41am