Quote (Xixina @ Sun, 26 Apr 2009, 09:01)
te-a bagat cineva in seama ? te cheama cumva goldbranch ? fa 20000 de posturi in alta partea .. acu te rog nu mai posta aicia ...
nu am cerutu pareri .
lol, daca vrei poti sa-i dai pm. si atunci nu mai e problema mea.
dar cand postezi intr-un forum public e publica treaba
eu ti-as sugera sa te calmezi, ca un 30% vine repedeeeeeeeeee