d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Goldbranch
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Apr 25 2009 12:56pm
Quote (goldbranch @ Fri, 24 Apr 2009, 17:51)
Ma gandeam ca esti genul de om care invata din greseli.

Sincer, nu avem nevoie de comentariile tale infantile si daca ai ceva personal cu cineva, adreseaza-te forurilor superioare.

Unii dintre noi au ceva mult mai important de facut pe aici decat sa asculte parerea ta.

Asa ca te rog frumos, inceteaza cu limbajul trivial.

Multumesc.


greseli ? ce greseli ? ITI ERA GREU sa dai un PM inainte sa dai warn ? sa zici ba nu mai injura sau ceva ? sau sa inchizi topicu ? ca nu e prima data cand inchizi un topic ? dar te`ai gandit tu sa faci pe moderatoru corect ... ce limbat TRIVIAL am folosit te rog sa imi arati de ce mi`ai dat inca 10 warn ! iar dupa ce imi vei arata ma voi adresa lui njaguar dar mai intai vreau sa vad unde e limbaju ala TRIVIAL pentru care am mai luat 10 warn ... si te rog nu mai vorbi la plural gen " nu avem nevoie de comentariile tale infantil " sau " Unii dintre noi au ceva mult mai important de facut pe aici decat sa asculte parerea ta. " zi mai bine ca nu ai tu nevoie poate ca altii au si poate ca altii sunt de acord cu mine sau poate ca nu ... dar nu mi se pare normal ca dupa 1 an de zile in care nu am patiti nimic aicia nu am avut nici un fel de probleme sa vii tu sa imi dai 10 warn pt o chestie care mi se pare MINORA fata de ce fac altii ... nu cred ca era asa o mare tragedie sa dai un pm inaite si sa zici ceva de genu " daca te mai prind vreodata vorbind asa ai warn sau whatever " ... ma rog nu conteaza astept sa imi zici pentru ce mi`ai mai dat inca 10 warn dupa care ma voi adresa celor mai mari ca tine ! si te rog nu imi inchde topicu !
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 25 2009 03:20pm
dragule,

1. Andrei e trade moderator, el nu are drepturi de moderatie decat in trading grounds. ca sa fie clar. warn ti-a dat un JM sau M sau SM.

2. nu e bine sa provoci lumea in felul asta, te vei alege si cu un suspend.
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Apr 26 2009 01:01am
Quote (MrDjBthu @ Sat, 25 Apr 2009, 22:20)
dragule,

1. Andrei e trade moderator, el nu are drepturi de moderatie decat in trading grounds. ca sa fie clar. warn ti-a dat un JM sau M sau SM.

2. nu e bine sa provoci lumea in felul asta, te vei alege si cu un suspend.


te-a bagat cineva in seama ? te cheama cumva goldbranch ? fa 20000 de posturi in alta partea .. acu te rog nu mai posta aicia ...

nu am cerutu pareri .

This post was edited by Xixina on Apr 26 2009 01:05am
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 26 2009 01:42am
si parerea mea este ca trebuia dat prima data un pm in care sa zica sa fim atenti ca poate luam warn ...
apoi ne-o dat direct. crap.
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 26 2009 06:43am
Quote (Xixina @ Sun, 26 Apr 2009, 09:01)
te-a bagat cineva in seama ? te cheama cumva goldbranch ? fa 20000 de posturi in alta partea .. acu te rog nu mai posta aicia ...

nu am cerutu pareri .


lol, daca vrei poti sa-i dai pm. si atunci nu mai e problema mea.
dar cand postezi intr-un forum public e publica treaba

eu ti-as sugera sa te calmezi, ca un 30% vine repedeeeeeeeeee
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Apr 26 2009 12:30pm
Quote (MrDjBthu @ Sun, 26 Apr 2009, 13:43)
lol, daca vrei poti sa-i dai pm. si atunci nu mai e problema mea.
dar cand postezi intr-un forum public e publica treaba

eu ti-as sugera sa te calmezi, ca un 30% vine repedeeeeeeeeee


ba tu ai probleme ? veziti in ... de treaba ta si nu mai posta aicia . !
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 26 2009 01:09pm
Quote (Xixina @ Sun, 26 Apr 2009, 20:30)
ba tu ai probleme ? veziti in ... de treaba ta si nu mai posta aicia . !


rage much nu ?

sa-ti explic iar, atata vreme cat postezi intr-un forum public oricine poate da reply.

si ia-ta-ma si pe mine :D
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Apr 26 2009 01:37pm
Quote (MrDjBthu @ Sun, 26 Apr 2009, 20:09)
rage much nu ?

sa-ti explic iar, atata vreme cat postezi intr-un forum public oricine poate da reply.

si ia-ta-ma si pe mine :D


imi pare rau ca nu te mai am pe msg sa vezi ce iti luam familia ;)
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 26 2009 01:44pm
Quote (Xixina @ Sun, 26 Apr 2009, 21:37)
imi pare rau ca nu te mai am pe msg sa vezi ce iti luam familia ;)


imi pare rau ca nu ma ai in fata ^^
:rofl:
Go Back To Romanian Topic List
Closed New Topic New Poll