d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Citici Daca Jucati D2
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,796
Joined: Jan 10 2006
Gold: 0.00
Apr 23 2009 04:42pm
Ma uit pentru cineva care juaca D2 pe europe sau uswest, si vrea sa faca niste fg.

Ma uit pentru d2 si LoD cd key's, si o sa ma joc numai pe useast.

Trimitetimi un mesaj daca este cineva interesat.
Go Back To Romanian Topic List
Closed New Topic New Poll