d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Gasit Solutia!
123Next
Closed New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Apr 23 2009 10:55am
Mai mult ca sigur ca unii dintre voi nu inteleg de ce acest subforum exista.

Unii poate nici nu aveau cont aici atunci cand altii postau cu sugestii, faceau bannere si se agitau pentru voturi ca sa avem si noi un loc al nostru.

Ca intotdeauna, nu exista padure fara uscaturi, probabil principala cauza este incapabilitatea de a socializa intr-un mod decent.

In ultima perioada "excesele de zel" s-au amplificat, primesc mesaje in acest send si majoritatea expeditorilor sunt nemultumiti, ba chiar decisi sa renunte a mai posta.

Sunt aici pentru a avea grija ca totul sa fie placut pentru toti, sa fim o comunitate in care sa ne facem prieteni, sa cerem ajutor si mai ales sa ne exprimam liber intr-un mod pozitiv, nu sa ne bagam si scoatem tot ce avem in dotare in anumiti pretendenti.

In privinta celor care nu inteleg acest lucru, ii sfatuiesc prieteneste sa gandeasca de doua ori inainte sa posteze odata.

Este foarte usor sa ignori un spam, sa-l raportezi si dupa aceea sa iti vezi de treaba. Asa are trebui sa functioneze.

Nu vreau ca nimeni sa se simta acuzat. Ce vedeti mai sus, este expus la modul general, nu individual.

Discutati aici, nu mai faceti alte topicuri.

Va multumesc.
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
Apr 23 2009 10:58am
doar 1 intrebare :
Nu trebuia sa imi dai pm inainte sa dai warn?
eu asa stiu
eu nu stiam regula acea
ms
ast rasp
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Apr 23 2009 11:01am
Pe niciun forum nu-ti da pm inainte de warn. Pur si simplu iti iei warn si primesti PM dupa.

LE: regulile le gasesti aici: http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=10906178&f=298
Timp sa ai sa citesti tot ce e pe acolo.

This post was edited by mmc01 on Apr 23 2009 11:02am
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
Apr 23 2009 11:05am
Quote (mmc01 @ Thu, Apr 23 2009, 05:01pm)
Pe niciun forum nu-ti da pm inainte de warn. Pur si simplu iti iei warn si primesti PM dupa.

LE: regulile le gasesti aici: http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=10906178&f=298
Timp sa ai sa citesti tot ce e pe acolo.


nope
am facut si eu cateva ut-uri fara tag desigur
de fiecare data knd am luat warn medi mi-a dat pm cu do not repost
knd am incetat repost a incetat si medi
da knd am facut eu pe zmeul si am repostat am luat warn
da chestia importanta e k mereu am fost avertizat
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Apr 23 2009 11:08am
Nu neaparat. Pm se da in cazul "infractiunilor" minore, dar depinde de cine constata.

In cazul de fata, cand iti bati joc de cineva, mai ales in mod repetat, nu se impune.

Nu uitati ca in spatele fiecarui cont exista o fiinta umana.

This post was edited by goldbranch on Apr 23 2009 11:09am
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
Apr 23 2009 11:10am
Quote (goldbranch @ Thu, Apr 23 2009, 05:08pm)
Nu neaparat. Pm se da in cazul "infractiunilor" minore, dar depinde de cine constata.

In cazul de fata, cand iti bati joc de cineva, mai ales in mod repetat, nu se impune.

Nu uitati ca in spatele fiecarui cont exista o fiinta umana.


da
dar eu nu am jignit pe nimeni
the_rest m-a jignit
Member
Posts: 15,031
Joined: Jul 14 2007
Gold: 10,620.29
Apr 23 2009 12:04pm
Quote (valykiller91 @ Thu, 23 Apr 2009, 20:10)
da
dar eu nu am jignit pe nimeni
the_rest m-a jignit


goldbranch nu s-a referit la tine sau la the_rest :)
chiar a mentionat mai sus: el se refera la modul general, nu individual.

edit: ma uitam prin alte forumuri din other languages.
ei cum pot si noi nu ? ;)

This post was edited by rizwan on Apr 23 2009 12:05pm
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Apr 23 2009 12:19pm
Quote (valykiller91 @ Thu, 23 Apr 2009, 19:58)
doar 1 intrebare :
Nu trebuia sa imi dai pm inainte sa dai warn?
eu asa stiu
eu nu stiam regula acea
ms
ast rasp


cei care ma stiu...nu au nevoie de acest post :)

Andrei are dreptate.>> Si eu am spus la fel cu...mult timp in urma :)
De mult timp se vorbeste foarte urat aici si se fac atacuri la persoana / de cele mai multe ori inutil ...

Daca cineva doreste sa faca ceva sau sa posteze ceva pe forum e bine sa intrebe inainte.
De ce credeti ca cineva trebuie sa faca gradinita cu noi aici pe forum ?>>Asta nu e bine, nu mai posta asa...samd.

Regulile sunt postate si mai este General Help>.se poate intreba acolo sau primi ajutor la nevoie.

De luni de zile de topicuri aici >.ceva interesant se poate numara pe degete...

Ce bine ca nu stiu altii ce se scrie pe aici...
Stiu ca si pe alte forumuri nationale se vorbeste urat / se ataca membri dar stiu ca se dau warns multe ;)

Ultimul meu topic a fost plin de spam de la inceput...si v-am lasat sa faceti ce vreti...

Cred ca e bine sa schimbam cel putin 2 lucruri pe forumul noctru :

1 Limbajul
2 Topicurile inutile

Rezolvarea?>>>
>>respectul fata de ceilalti
>>limbajul civilizat
>>topicuri cu subiect si predicat

Cred ca este un inceput.

Daca cineva are nevoie de ajutor sa dea pm>>respectul se castiga in timp, prin fapte nu prin vorbe ;)

Toate cele bune,

FLO :)






Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
Apr 23 2009 01:14pm
Quote (FLOKING24 @ Thu, Apr 23 2009, 06:19pm)
cei care ma stiu...nu au nevoie de acest post :)

Andrei are dreptate.>> Si eu am spus la fel cu...mult timp in urma :)
De mult timp se vorbeste foarte urat aici si se fac atacuri la persoana / de cele mai multe ori inutil ...

Daca cineva doreste sa faca ceva sau sa posteze ceva pe forum e bine sa intrebe inainte.
De ce credeti ca cineva trebuie sa faca gradinita cu noi aici pe forum ?>>Asta nu e bine, nu mai posta asa...samd.

Regulile sunt postate si mai este General Help>.se poate intreba acolo sau primi ajutor la nevoie.

De luni de zile de topicuri aici >.ceva interesant se poate numara pe degete...

Ce bine ca nu stiu altii ce se scrie pe aici...
Stiu ca si pe alte forumuri nationale se vorbeste urat / se ataca membri dar stiu ca se dau warns multe ;)

Ultimul meu topic a fost plin de spam de la inceput...si v-am lasat sa faceti ce vreti...

Cred ca e bine sa schimbam cel putin 2 lucruri pe forumul noctru :

1 Limbajul
2 Topicurile inutile

Rezolvarea?>>>
>>respectul fata de ceilalti
>>limbajul civilizat
>>topicuri cu subiect si predicat

Cred ca este un inceput.

Daca cineva are nevoie de ajutor sa dea pm>>respectul se castiga in timp, prin fapte nu prin vorbe ;)

Toate cele bune,

FLO :)

aici sunt de acord
da nu prea ai cu cn :D
nu k eu oi fi usa de biserica
si eu vb urat
doar knd sunt atacat
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Apr 23 2009 01:31pm
:wub:
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll