d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ii Multumesc Mult Unui Medi Roman
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
Apr 23 2009 10:49am
Nush cine e dar ii multumesc
Domnule medi ti-ai facut treaba dar nu foarte bn
Eu nu cunosc chiar toate regulile site-ului
Pe cele mai importante da
Am cerut si eu putin ajutor
Si rpd mi-ai aruncat un warn micutz
Partea buna e k ti-ai facut treaba si mi-ai dat warn
Partea proasta e k nu mai avertizat si pe mn
Vb foarte serios chiar nu stiam de regula asta
Oricum
lu xixina iai dat warn k a zis ce a zis
da lui the_rest dc nu iai dat si lui warn k m-a jignit?
Uite ce a zis:
"du-te dreq de cersetor imputit, daca ai fi pe strada ti-as da si un sut in cap, mori in pi*da mati"
Go Back To Romanian Topic List
Closed New Topic New Poll