d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Da Ai Gasit Solutia ..
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Apr 23 2009 09:44am
imi inchizi topicu lol ... asta am observat ca faci mereu cand cineva iti cere socoteala.. te crezi vreun sef sau ce ? iti zic eu nu esti ! ma deranjeaza ca puteai sa dai un pm si sa zici ba nu mai injura , cu toate ca nu cred ca sunt eu cel care injura aicia .. am zis si eu odata ceva si gata warn ... se pare ca tie greu sa scrii un post sau poate ca nu vrei ...

repet imi cer scuze daca nu tu esti cel care la dat .. dar sunt sigur ca cel care la dat daca a inteles ce am scris eu acolo intelege si asta !
Member
Posts: 3,027
Joined: Feb 3 2009
Gold: 0.01
Apr 23 2009 10:03am
Quote (Xixina @ Thu, Apr 23 2009, 06:19am)
cat de infect esti .. jegosule !


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=30598471&f=298

''cat de inf*ct esti .. jego*ule !''


cred ca pt asta ai 10% warn dar nu inteleg dc pt ca :

INFÉCT, -Ă, infecţi, -te, adj. 1. (Despre mirosuri) Greu, urât, puturos, rău; (despre aer) stricat, viciat, greu. 2. (Despre obiecte) Cu aspect respingător, neîngrijit, murdar, urât, de calitate proastă; rău. 3. (Despre oameni şi manifestările lor) Cu caracter josnic, mârşav, oribil. – Din fr. infect, lat. infectus.

JEGÓS, -OÁSĂ, jegoşi, -oase adj. Plin de jeg (1); murdar. – Jeg + suf. -os.

si poate tu cand ai spus ''inf*ct'' si ''jego*ule" avand dovezi clare ca persoana acuzata chiar este cum ai descris.

nu pot sa spun mai multe ca risc sa imi iau si eu 10% warn

oricum te sustin :D

*daca am vorbit prea 'poetic' scz dar nu vreau sa imi iau warn pt 'limbaj vulgar'
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
Apr 23 2009 10:30am
si frate
apropo nu ti-a cerut nimeni parerea
ma gandeam k poate ma scoate si pe mn cineva din c****l in care sunt acum
si stai linistit k dak cineva ma ajuta ii returnam fg in timp
si chiar sunt fericit k ai luat warn
eu nu tin minte sa te fi jignit pe tn in vreun fel
si eu am luat warn
dar era dragut dak acel medi imi dadea si mie un pm sa imi zik
uite frate asa asa
nu ai voie
k
dar acel medi cred k e fericit acum
mi-a dat direct warn
si in cazu tau nu cred k ai luat warn pe buna dreptate
am vazut topicuri unde se injurau mult mai urat
asa k...
sry dak u crezi k lai luat din cauza mea
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
Apr 23 2009 10:31am
dak nu crezi k returnam fg intreabal pe gaby94 de cate ori mi-a imprumutat fg
si de fiecare data l-a primit inapoi
Go Back To Romanian Topic List
Closed New Topic New Poll