ar cam trebui sa treci mai des pe aicia amice

nu sa vii si sa arunci warnuri asa ca ia tu frumos toate topicurile din spate si da warnuri
ps iti multumesc tie pt ca nu prea vad cine intelege ce sa scris acolo

deci doar tu puteai ..
mersi !! si nu cred ca e asa o MARE TRAGEDIE dar ma rog ! roman din romania ...
de acuma o sa iti reportez tie toate INSULETELE de pe forum cand o sa gasesc una .. cu siguranta nu imi ia mai mult de 5 minute ...
This post was edited by Xixina on Apr 23 2009 04:15am