Quote (MrDjBthu @ Fri, Apr 17 2009, 04:57pm)
oribile ambele si de la anu o sa platesti impozit pe ele cat dai acuma sa le cumperi.
nu lua d-astea ca nu e combinatie.
asta daca te refereai la cumparat.
daca era intrebare generala habar nu am, oricum sunt de peste 15-20 ani ambele.

am un gsi frumos si fuge de rupe

chiar daca e din 95 bate multe masinutze la cur deci vot clar pt astra gsi