Quote (fla5h @ Wed, 8 Apr 2009, 23:35)
Frati romini, sunt autorul acestui video de mai sus.
De ce trebuie voi fratzilor sa ne privitzi cu un aer atit de pesimist. Furia si speranta ne hranesc pentru a ne proteja viitorul. Da recunoastem, suntem inapoiati din cauza acestor porci, dar sintem si noi oameni, avem si noi dreptul la libertate si prosperare independenta. Neam adunat in Piata Marii Adunari sa facem dreptate.
La moment Romania este cel mai apropiat si cel mai de incredere ajutor pe care il putem primi.
Va rog fratilor romani, sprijiniti-ne caci poporul moldav are nevoie de sprijin acum mai mult ca niciodata.
Nu ne intoarceti spinarea.
MARS ! VRETI FREEDOM ? FREEDOM MA ? MOLDOVA E ROMANIA JEGOSILOR ! , TARA ROMANEASCA !
Quote (rizwan @ Wed, 8 Apr 2009, 23:40)
ce-ai ma cu el ?:)
NE inchid granitelel ? ne expulzeaza consulii ?
/e oricum nu e el ala ... cu toate ca sper sa fie !
/e clar direct de jsp stia el ! si direct pe subforum stia el sa intre si direct sa gandit el asa ca " ba sigur aia de pe jsp vb de video meu "
This post was edited by Xixina on Apr 8 2009 04:47pm