Quote (rizwan @ Tue, 7 Apr 2009, 22:46)
de ce e fals?
pentru ca , pentru mine succesul la 20 de ani nu inseamna sa fac sex iar la 18 sa am permis
permisul nu este un succes ci o necesitate iar sexul la fel nu este un succes ci o nevoie !
This post was edited by Xixina on Apr 7 2009 05:38pm