evident pro ( light ones )

Quote (puyu @ Mon, 6 Apr 2009, 04:14)
Acum ceva timp eram pro. WoW, droguri, fete, masini , betii , chefuri etc..
WHAT ?????????????????????????
PRO WOW????? SI TE DROGAI .. PIZDE ... BAUTE SI PETRECERI?
glumesti ? .. sincer cred ca faci parte din grupul " no social life" .. te`au scos si pe tine niste tov din ksa .. ai baut 2-3 beri .. si ai auzit si tu niste povestioare de pe la ei ( poate ca ei le`au trait ) .. si plm ai postat aici o fabula care a depasit penibilul ......
Quote (Taiko @ Mon, 6 Apr 2009, 10:10)
am pus si io contra. DAR . oleaca de maria DIN CAND IN CAND nu face rau la nimeni .

vouch

Quote (the_rest @ Mon, 6 Apr 2009, 11:43)
drogurile sunt facute cu un singur scop: sa te usureze la buzunar oferindu-ti o placere trecatoare si iluzia starii de bine. Dupa ce devii dependent, apoi sa vezi cum iesi la strada cu celularu la vanzare, pe nimica !
wtf ?

Quote (jhony @ Mon, 6 Apr 2009, 16:22)
asculta melodia asta poate o sa-ti dai seama , de ce multi se apuca de droguri
sint pentru NU drogurilor ... lucrez in acest domeniu si crede-ma ca ce-mi spui tu pentru mine sint doar o alta poveste.http://www.youtube.com/watch?v=VXnhOiin06M
Si sa iti iti mai spun ceva , nu ANTURAJUL ti`a pus tigara in gura si nici nu a tras linii ptr tine
... TU ESTI DE VINA.
sper ca nu am fost chiar atat de drastic crezi tu?
prea dramatizezi .. sincer ..
This post was edited by giuvaieru on Apr 6 2009 09:31am