Nu ajuta deloc

Esti prea copil ca sa intelegi. Defapt din toate milioanele pe care le vezi tu ca le arunca, el castiga mai mult. Publicitatea e extrem de scumpa, iar cea care si`o face el, e de cea mai buna calitate.
Referitor la intrebare : "Oohhh tu, dulce autodistrugere, te apropri, ma apropriu mult prea repede"
