d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Cat Sa Terminat Austria - Romania? > Hai Hai Macar 1 Tre Sa Stiti
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Apr 1 2009 03:21pm
da pe bune k e 2 aprilie s-au terminat q minciunile ;))
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Apr 1 2009 03:23pm
2-1 pt austria

cacat pansat


This post was edited by Taiko on Apr 1 2009 03:24pm
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Apr 1 2009 03:40pm
piturca e de vina, l-a bagat pe max nicu in ultimele minute si ati vazut ce a facut sad.gif daca il baga mai devreme era mai bine, e valabil pt multi jucatori


Deci, fututi mortii matii pitzy !

This post was edited by Cipy on Apr 1 2009 03:41pm
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 1 2009 04:35pm
neah, meci cred ca s-a vrut pierdut zic eu. iar faptu ca mutu nu a jucat iar cred ca a fost o chestie ordonata de undeva.

selectia iar a fost facuta cu fundu de piti. l-a bagat iar pe gigel care e petarda si pe saracu de max in ultimele 6 minute. i-o daca eram in locu aluia il bagam undeva pe piti si ii ziceam ca astept sa debutez la nemti.

apararea a fost .... o sa zic haioasa... ca mai mult nu merita.
Member
Posts: 15
Joined: Mar 31 2009
Gold: 0.00
Apr 1 2009 05:14pm
au jucat prost romanii ..... ii batea gazonu :)) au avut multe faze la poarta alora.....dar nimic :| prea prosti!!
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Apr 1 2009 05:22pm
Quote (Cipy @ Wed, 1 Apr 2009, 23:40)
piturca e de vina, l-a bagat pe max nicu in ultimele minute si ati vazut ce a facut sad.gif daca il baga mai devreme era mai bine, e valabil pt multi jucatori


Deci, fututi mortii matii pitzy !


frate era jucator nou venit .... pitzi nu avea sa stie cum se descura omu la un meci dinasta .... si pe sfarsit si-a asumat riscu ...

si ce acu totu pe el ma ??? k am pierdut 2 meciuri ???

dar la euro il lingeati toti in cur sa mor io ... si acu ce ????? il dam afara nu >????
mkr asta a facut ceva
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Apr 1 2009 05:23pm
Quote (alexcata2004 @ Thu, Apr 2 2009, 12:22am)
frate era jucator nou venit .... pitzi nu avea sa stie cum se descura omu la un meci dinasta .... si pe sfarsit si-a asumat riscu ...

si ce acu totu pe el ma ??? k am pierdut 2 meciuri ???

dar la euro il lingeati toti in cur sa mor io ... si acu ce ????? il dam afara nu >????
mkr asta a facut ceva


eu nu-l suport pe pitzy asta, hai alex cum sa bage jucatori ca dorel stoica si jucator la herta berlin, max nicu care e titular la PRIMA DIN CAMPIONAT sa-l bage in ultimele minute? si ai vazut ce a facut in last minutes :|
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll