Quote (Cipy @ Wed, 1 Apr 2009, 23:40)
piturca e de vina, l-a bagat pe max nicu in ultimele minute si ati vazut ce a facut

daca il baga mai devreme era mai bine, e valabil pt multi jucatori
Deci, fututi mortii matii pitzy !
frate era jucator nou venit .... pitzi nu avea sa stie cum se descura omu la un meci dinasta .... si pe sfarsit si-a asumat riscu ...
si ce acu totu pe el ma ??? k am pierdut 2 meciuri ???
dar la euro il lingeati toti in cur sa mor io ... si acu ce ????? il dam afara nu >????
mkr asta a facut ceva