Quote (the_rest @ Wed, 1 Apr 2009, 21:50)
hahaha ce tare
joaca omu pharaoh si disciples
dar cel mai mult mi-a placut ca joci cyberstorm 2
frumos jocu, stii cat m-am chinuit sa fac rost de el ??? l-am avut in bitorrent vre-o 2-3 luni pana am reusit sa-l iau pe tot, iar o luna era blocat la 92.7%, iar tu ca magarul il aveai si nici macar nu ziceai.

ce alte vechituri dragute d-astea mai ai instalate ?