d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ei , Asta Da
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Mar 25 2009 01:30pm
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Mar 25 2009 03:39pm
haha , da e smecher rau... daca mai tin minte nu era gata cand l-am facut eu.. imi picase 58% ,*esti roman de roman.. bla bla*
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Mar 25 2009 04:46pm
63% hahaha a fost penala aia cu il ardem pe rug sa moara ma-sa :))
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 25 2009 05:45pm
Eşti cam prea patriot.


Eşti frate cu dracul, iar puntea e viaţa. Ţi-e bine în România că ştii că altundeva nu te-ai descurca. Dacă ţi s-ar da bani, ai şi arbora un steag de ziua naţională. Când vorbeşti cu străinii devii şi mai patriot decât de obicei şi începi să le spui despre Brâncuşi şi Duckadam chiar dacă nu-ţi place nici pictura, nici handbalul. Nu asculţi manele, dar după ce te îmbeţi, parcă merg. Îţi place să-i corectezi pe alţii când greşesc. Şpaga e prietena ta bună. (51 - 70 de puncte)


This post was edited by GriffonsEye on Mar 25 2009 05:47pm
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Mar 26 2009 03:53am
bai ,... da nimeni nu face mai mult ? io am scos 72 .

Sunt 72% român.
Testul zice aşa:

TU ai luptat la Posada, TU ai fost scutul creştinismului european în faţa invaziei otomane. TU ai unit principatele şi TU ai dat jos comunismul! Prin 2015 vei descoperi deodorantul, iar prin 2020 vei afla că heroina nu e totuna cu marijuana. Vrei lăutari la nunta ta. Dacă s-ar desfiinţa televiziunile n-ai şti ce să faci cu timpul liber. Foloseşti expresia “sânge-n pulă”. Ştii că doar banii contează, restul vine de la sine. Cine n-are frică de Dumniezo va arde în focurile iadului. (66 - 100 de puncte)
Member
Posts: 349
Joined: Sep 9 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 26 2009 06:21am
si eu tot asa smile.gif
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Mar 26 2009 07:27am
daca esti politicos si rasp la ult intrebare faci 100% smile.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 26 2009 10:29am
Sunt 48% român.
Testul zice aşa:

Ai tras un pic de răspunsuri pentru că nu vrei să ieşi ăl mai român dintre români. Ţi-e ruşine cu naţionalitatea ta. Speri să ai o slujbă de intelectual în altă ţară, dar te-ai duce şi la cules de portocale numai ca să scapi. Nu-ţi place când alţii flegmează pe stradă, dar arunci gunoaie pe jos. De 1 decembrie eşti ruşinat că ştii că e şi ziua mondială anti-SIDA. Nu dai şpagă pentru că nu ştii cum. (31 - 50 de puncte)

Fă şi tu testul aici.
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Mar 26 2009 12:29pm
hahahahahahahahahaha
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Mar 26 2009 12:40pm
Quote (Taiko @ Thu, 26 Mar 2009, 11:53)
bai ,... da nimeni nu face mai mult ? io am scos 72  .

Sunt 72% român.
Testul zice aşa:

TU ai luptat la Posada, TU ai fost scutul creştinismului european în faţa invaziei otomane. TU ai unit principatele şi TU ai dat jos comunismul! Prin 2015 vei descoperi deodorantul, iar prin 2020 vei afla că heroina nu e totuna cu marijuana. Vrei lăutari la nunta ta. Dacă s-ar desfiinţa televiziunile n-ai şti ce să faci cu timpul liber. Foloseşti expresia “sânge-n pulă”. Ştii că doar banii contează, restul vine de la sine. Cine n-are frică de Dumniezo va arde în focurile iadului. (66 - 100 de puncte)


si eu fix 72% dar sunt multe porcarii spuse acolo
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll