Quote (the_rest @ Tue, Mar 17 2009, 03:45pm)
care posteaza pe romania subforum nu mai prea joaca diablo2, mai mult pierd vremea si ei pe internet
sau joaca ladder slasher
sau se cred smecheri ca au un forum unde sa scrie bullshit
asta e zisa bine :)) hehe
eu cel putin fac doar fg din d2 uneori adik fac ceva rw's din fg de la poker si le vand cu profit

si stai pe jsp asa de vrajeala

ma refer cand is la pc , ca de cate jocuri ma-am jucat is plictisit de mor
mai nou joc conquistador
Nb

zzh