d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Nu Ma Pot Abtine Sa Nu Fac Topic > Asta E :d
1238Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,838
Joined: Apr 7 2008
Gold: 550.00
Mar 13 2009 09:30am
am facut si eu 10.000 forum Gold numai din poker biggrin.gif

Merci mult Lui Taiko care mi-a imprumutat de cateva ori 500 fg smile.gif

sa fiu sincer din ultimul imprumut am facut 10 k biggrin.gif azi am facut 8 K +

cel mai bine

curand o sa ii donez ceva lui taiko ce i-am promis biggrin.gif

Olee
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Mar 13 2009 10:35am
bravo man smile.gif !
Member
Posts: 15,838
Joined: Apr 7 2008
Gold: 550.00
Mar 13 2009 11:09am
Merci Spy biggrin.gif
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Mar 13 2009 12:35pm
gzzzzzzzz ... dar sincer mai bine apucate de popice .. lasa draq pokeru smile.gif ...
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Mar 13 2009 12:39pm
Quote (bfrulz @ Fri, 13 Mar 2009, 18:35)
gzzzzzzzz ... dar sincer mai bine apucate de popice .. lasa draq pokeru smile.gif ...


mai bine decat ladder slasher
Member
Posts: 10,092
Joined: Jun 25 2008
Gold: 1.55
Mar 13 2009 02:06pm
Quote (Dc_ShoEs @ Fri, Mar 13 2009, 03:30pm)
am facut si eu 10.000 forum Gold numai din poker biggrin.gif

Merci mult Lui Taiko care mi-a imprumutat de cateva ori 500 fg smile.gif

sa fiu sincer din ultimul imprumut am facut 10 k biggrin.gif azi am facut 8 K +

cel mai bine

curand o sa ii donez ceva lui taiko ce i-am promis biggrin.gif

Olee


esti gg ;D
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Mar 13 2009 02:09pm
Quote (napsterz0r @ Fri, 13 Mar 2009, 20:39)
mai bine decat ladder slasher

corect

nu pot sa joc chestia aia
nu pot sa ma conving sa dau click in acelasi loc de atatea ori

/e bravo pt noroc..dar e doar noroc, mai devreme sau mai tarziu tot pierzi

This post was edited by Alexandru on Mar 13 2009 02:11pm
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Mar 13 2009 03:08pm
Quote (Dc_ShoEs @ Fri, 13 Mar 2009, 17:30)
am facut si eu 10.000 forum Gold numai din poker biggrin.gif

Merci mult Lui Taiko care mi-a imprumutat de cateva ori 500 fg smile.gif

sa fiu sincer din ultimul imprumut am facut 10 k biggrin.gif azi am facut 8 K +

cel mai bine

curand o sa ii donez ceva lui taiko ce i-am promis biggrin.gif

Olee


ce pot sa zic .... inafara de ,,, cool '''
tongue.gif
Member
Posts: 15,838
Joined: Apr 7 2008
Gold: 550.00
Mar 13 2009 04:20pm
merci smile.gif

poi eu stau pe jsp de plictiseala sincer ca eu deobicei joc poker .. si ma uit la filme pe pc altceva nimica...

vreau sa fac acuma vreo 14k sa bag vreo 4k in d2 sa fac mai mult fg smile.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Mar 13 2009 04:23pm
hehe bravo . arata bine , nr cam fix , totusi biggrin.gif

cat despre donatie , astept bere , evident cand ii trece p-aci biggrin.gif
Go Back To Romanian Topic List
1238Next
Add Reply New Topic New Poll