d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Daca Poate Cineva Sa Ma Ajute
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Mar 10 2009 08:56am
Fa update la sp3, poate asta e problema.
Instaleaza-ti si scaneaza cu CCleaner, Lavasoft ad-aware,Spybot search & Destroy si un antivirus bun..chiar daca tu crezi ca nu ai virusi.
Ai facut install curat (formatare inainte ) sau in folderul vechi de d2?

Eu am imaginile cd-urilor, le montez cu daemon tools si instalez, pe urma update din joc sau patch extern ( de obicei mi-e lene sa-l iau extern, il ia direct cu jocul mai rapid).
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll