d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Sal Se Fac Baal Runs? > ?
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,371
Joined: Jan 18 2008
Gold: 366.00
Mar 8 2009 02:17pm
m-am saturat de booti, as vrea si io sa cresc, dar sa mai si vb cu oamenii.
Cred ca se fac si pe aici, dar as vrea sa particip si io biggrin.gif
Dati pm cu jocul si pass ptr private daca se fac
ty

pala ciocane 91, in curand sper 92
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Mar 22 2009 01:15pm
joci pe hc ? biggrin.gif
Member
Posts: 3,027
Joined: Feb 3 2009
Gold: 0.01
Apr 2 2009 07:38am
hmmm...daca te-ai saturat de boti si noob run intra si tu pe un channel de baal run


OP RanBOT (doar daca ai peste lvl 90)

OP OlyBaal (doar daca ai peste lvl 85 cred)
OP RDBaal (nush daca are lvl restrict dar e marfa)
OP Dia4u (exclusiv pt diablo run)
OP LhDii (sunt de obicei run-uri de tip DIA-BAAL)
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Apr 2 2009 11:06am
op olybaal ... din pacate channelul asta nu mai este ce-a fost odata..si anume cel mai bun de euro
mai sunt
op lowbaal - germani
op hamibaals - germani
op nncbaal - polonezi
op gosbaal - polonezi
op gozubaal - germani
op bluebaal - polonezi

Toate astea sunt channels de legit runs, daca veniti cu bot = ban
Sincer sa fiu, ranbot e cam varza, il stiu si pe adminul lor de prin 2006.
Banned
Posts: 34
Joined: Apr 5 2009
Gold: 0.00
Apr 5 2009 07:55am
Quote (Alexandru @ Thu, Apr 2 2009, 08:06pm)
op olybaal ... din pacate channelul asta nu mai este ce-a fost odata..si anume cel mai bun de euro
mai sunt
op lowbaal - germani
op hamibaals - germani
op nncbaal - polonezi
op gosbaal - polonezi
op gozubaal - germani
op bluebaal - polonezi

Toate astea sunt channels de legit runs, daca veniti cu bot = ban
Sincer sa fiu, ranbot e cam varza, il stiu si pe adminul lor de prin 2006.


nncbaal !
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll