Quote (mmc01 @ Sun, 1 Mar 2009, 09:13)
Pai frate, asta e de anu trecut, iesi din pestera!
retardule
nu a zis nimeni ca e nou/a

nu inteleg dc plm cauti anturaj cu japca .. si faci niste comm care repet .. nu au nici cea mai mica urma de sens
dak ziceam ca e noua .. da .. atunci puteai sa zici / sa te afirmi ca iti pierzi timpul pe youtube .. si ca ai vazut filmuletul de ceva vreme
dar atat timp cat nimeni nu a zis asta
wtf .. dc plm incercati sa pareti toti "inteligenti" cand de fapt pute pamantul sub voi de prostie ?