d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Dacia Logan Este Bine > Da!
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,510
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
Warn: 40%
Feb 24 2009 10:50am
sunt multi din dacia in germania!!!!!!!

mulcumesc
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 24 2009 11:22am
lol, se vinde dacia in germania
acuma vreo 10 ani ar fi fost ceva incredibil
Member
Posts: 4,510
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
Warn: 40%
Feb 24 2009 11:35am
Quote (the_rest @ Tue, Feb 24 2009, 05:22pm)
lol, se vinde dacia in germania
acuma vreo 10 ani ar fi fost ceva incredibil


asha este smile.gif si sunt putin de sandero!

as facut bine, bulla!

tem pulla mea
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Feb 24 2009 01:08pm
aqma sti sa vorbeshte romaneshte ??
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Feb 25 2009 10:58am
Nu prea as crede ca sunt bune, si aici la mine sunt o gramada de Dacii dar m-am comvins anul trecut cand am fost acasa cel mai bun pe ele este Sunspensia in rest e praf,dar poate le fac mai bune pt export si pt ro le lasa fara test wink.gif
Go Back To Romanian Topic List
Closed New Topic New Poll